سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

نظر ملی پوش شیرجه برای کسب مدال در بازیهای تیمی

تاریخ : 1396.02.14
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : شهنام نظرپور با بیان اینکه او و مجتبی ولی‌پور تمام تلاش خود را می‌کنند تا به مدال در این بازی‌ها دست یابند خاطر نشان کرد: کسب مدال در این بازی‌ها برای ما بسیار مهم است، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به روی سکو برویم. تیم شیرجه هم در آمادگی خوبی قرار دارد و امیدوارم که نتایج خوبی را در این بازی‌ها کسب کند. و این قول را می‌دهم که ما تمام تلاش خود را برای موفقیت در این بازی‌ها انجام می‌دهیم.

 

کسب مدال در شیرجه

 

او همچنین در مورد اینکه شانس تیم ملی شیرجه ایران برای کسب مدال در کدام ماده رشته شیرجه بیشتر است گفت: ابتدا امیدوارم که به موفقیت دیگری در این رشته ورزشی دست یابیم که کار بسیار بزرگی‌ است. من و مجتبی ولی‌پور سال‌های زیادی است که با هم کار می‌کنیم و هماهنگی زیادی باهم داریم. فکر می‌کنم که بتوانیم در این ماده حرف‌های زیادی را در برای گفتن داشته باشیم. با توجه به این پیشینه فکر می‌کنم کسب مدال برای شیرجه در ماده هماهنگ راحت‌تر و قابل دسترس‌تر باشد.

نظرپور با بیان اینکه سطح این دوره از مسابقات نسبت به سال‌های گذشته بالاتر رفته است، ادامه داد: فیلم آخرین دوره این رقابت‌ها که تیم ملی ایران در آن حضور داشته است را دیده‌ام، سطح سال‌های گذشته این رقابت‌ها بسیار پایین بوده است، ولی در حال حاضر کشورها سرمایه گذاری‌های زیادی بر روی این ورزش کرده‌اند و سطح ورزشکاران بسیار بالا رفته است. حریفان سختی مثل آذربایجان، ترکیه،‌ مصر، ‌اندونزی و مالزی را در پیش رو داریم که هرکدام یک یا دو ورزشکار المپیکی و مدال‌آور دارند. امیدوارم که بتوانیم عملکرد خوبی را از خود به نمایش درآوریم.

او در مورد اینکه چه تیم را سخت‌ترین حریف ایران می‌داند نیز افزود: در حال حاضر تیم ترکیه دو شیرجه‌رو خوب دارد که در بازی‌های قهرمانی جوانان اروپا نتایج خوبی را گرفته‌اند. آذربایجان هم از ورزشکاران خوبی بهره‌مند است و می‌توانند کمی مشکل ساز باشند. قطر هم در چند سال اخیر نتایج خوبی را کسب کرده است و تا حدودی هم می‌توان گفت که به تیم ملی ما رسیده است و نباید از این تیم‌ها قافل شویم. امیدوارم که بتوانیم مردم ایران را شاد کنیم.

شیرجه‌رو تیم ملی ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی در مورد سطح تمرینات تیم ملی شیرجه نیز گفت: تمریناتی که داشتیم خوب بود. چون قبل از این مسابقات بازی‌های لیگ را در پیش داشتیم ار آمادگی نسبی در اسفند ماه برخوردار بودیم و با تمریناتی هم که از آن بازه زمانی تا به الآن داشته‌ایم رفع اشکال کردیم. درحال حاضر هم من و هم مجتبی ولی‌پور برای شرکت در رقابت‌های کشورهای اسلامی مشکلی نداریم و در آمادگی خوبی به سر می‌بریم.

نظرپور در مورد اینکه قرار بود نمایندگان شیرجه از بازی‌های انتخابی انتخاب شوند، تأکید کرد: به نظر من ترکیب تیم ملی شیرجه از پیش شناخته شده بود بود. اگر دقت کرده باشید ما ۶ مدال طلا در بازی‌های رفت و برگشت لیگ شیرجه داریم که در سال گذشته ۴ مدال طلا را من و ۲ مدال طلای دیگر را مجتبی ولی‌پور کسب کرده بودیم. بنا به این دلایل من فکر می‌کنم ترکیب تیم ملی شیرجه شناخته شده بود چون رکورد بازیکنان و شیرجه روهای دیگر حاضر در لیگ اختلاف زیادی با ما داشتند.

وی در ادامه این گفت و گو به انتقاد شدید از هیئت شنای استان کرمانشاه پرداخت و گفت: ما سال گذشته توانستیم برای اولین بار تیم ملی شیرجه را در قهرمانی آسیا به مدال برسانیم ولی، هیچ اهمیتی به آن داده نشد. به شخصه انتظار داشتم که کمی بیشتر به این موضوع توجه شود اما نه مسئولین و نه رئیس هیئت شنای کرمانشاه هیچ توجهی به این مسئله نکرده و به راحتی از کنار آن عبور کردند. و این جای  تأسف است.

نظر پور ادامه داد: در سال‌های گذشته استان کرمانشاه قهرمانان زیادی را در شیرجه داشته است و الان هیچ توجهی به این استان نمی‌شود. اگر شخصی در هیئت شای این استان به جایگاه ریاست تکیه زده است باید بداند که وظیفه دارد به ورزش این استان کمک کند. زمانی که باید به یکک ورزشکار امتیازی داده شود همه پنهان می‌شوند. امسال دلیل اصل قهرمانی نفت تهران درمسابقات لیگ شیرجه من بودم که توانستم ۴ قهرمانی را برای این تیم کسب کنم ولی هیچ توجه و امتیازی به من داده نشد. چرا باید در استان خودمان به این ورزش و ورزشکاران کمک نکنیم.

ملی پوش شرجه در پایان اظهار کرد: خدا را شکر وضعیت مجتبی ولی‌پور در تبریز خوب است و به نوعی می‌توان گفت که شهرداری تبریز اسپانسر است و امتیازاتی را به او می‌دهند. اما در استان ما هیچ کس به من توجهی ندارد. این که فقط به کرسی ریاست تکیه بدهیم و در راستای موفقیت یک ورزشکار و ورزش تلاش نکنیم خیانت است. باید دغدغه کمک کردن را داشته باشیم مگر چیز دیگری را یک رئیس باید داشته باشد؟. هرموقع که گفته‌ایم شیرجه نیاز به اسپانسر دارد با یک کلمه نمی‌شود به قائله پایان می‌دهند.

کلید واژه ها :
تیم شیرجه
دسته بندی :  شنا

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا