سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

برگزاری مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان زنجان

تاریخ : 1402.07.01
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : مهدی سپهری با بیان اینکه مسابقات مختلف ورزشی در رشته‌های مختلف در استان زنجان برگزار می‌شود، اظهار کرد: به مناسبت نیمه شعبان مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان برگزار شد.

 

پرش با اسب

 

وی با بیان اینکه مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان زنجان در باشگاه سوارکاری اسواران زنجان برگزار شد، اضافه کرد: این مسابقات با حضور ۴۷ سوارکار برگزار شد.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان تصریح کرد: در رده اسب و سوار مبتدی عرفان محمدی از باشگاه مینا قهرمان و مینا نوروزی از باشگاه مینا و نوید حمزه لویی از باشگاه مینا دوم و سوم شدند.

سپهری با اشاره به اینکه نفرات برتر حکم، روبان و جایزه نقدی دریافت کردند، تصریح کرد: در رده ارتفاع 95 تا 105 سانتیمتر پوریا غفاراغلی با اسب اسپلید از باشگاه اسواران قهرمان و هلیا کنکانی با اسب چیلی از باشگاه المپیک و بهاره میرابیان با اسب ویکی از باشگاه اسواران دوم و سوم شدند.

وی با بیان اینکه ارشیا نجفی‌نیا با اسب گلدرز از باشگاه اسواران در رده ارتفاع دشواری تدریجی به عنوان قهرمانی دست یافت، گفت: در این رده حسین خلخالی با اسب چیلی از باشگاه المپیک دوم و پوریا غفاراوغلی با اسب کنکورد از باشگاه اسواران سوم شد.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به کسب عنوان قهرمانی پوریا غفاراوغلی با اسب چاردونای از باشگاه اسواران در رده ارتفاعی چهار مانع پیاپی، افزود: امیر زاهدی با اسب ماکارل از باشگاه جوادیان به عنوان دومی و حسین خلخالی با اسب زینا از باشگاه المپیک و ارشیا نجفی‌نیا با اسب نالاZ از باشگاه اسواران مشترکا سوم شدند.

کلید واژه ها :
مسابقه اسب دوانی
دسته بندی :  اسب دوانی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا