سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

جدیدترین پیشنهاداتی که به آقایی شدند

تاریخ : 1396.03.03
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : سعید آقایی در یکی دو سال گذشته یکی از بهترین مدافعان کناری فوتبال ایران بوده است؛ او به واسطه این عملکرد خوب توانسته به تیم ملی نیز برسد و در اردوی جاری نیز حضور دارد. آقایی در سه سال گذشته پیراهن تراکتورسازی را برتن کرده اما حالا قراردادش با این تیم به پایان رسیده و با پیشنهاد چند تیم بزرگ دیگر مواجه شده است. اگرچه آقایی هنوز خودش نیز تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده اما برای عقد قرارداد با تیم‌های جدید نیاز به راضی کردن گسترش فولاد دارد.

 

آقایی

 

سعید آقایی در پایان لیگ پانزدهم که همزمان با پایان یافتن خدمت سربازی‌اش در تراکتورسازی بود، یک سال دیگر با گسترش فولاد قرارداد داشت و در همین راستا مدیران تراکتورسازی تلاش زیادی برای دریافت رضایتنامه از گسترشی‌ها کردند. آن زمان مدیران گسترش فولاد به آقایی و تراکتوری‌ها اعلام کردند در صورتی رضایتنامه این بازیکن را صادر می‌کنند که یک سال دیگر قراردادش را تمدید کند و سپس به صورت قرضی راهی تراکتور شود. این پیشنهاد با مخالفت آقایی روبه رو شد و در نهایت کار به اینجا کشید که آقایی یک چک ضمانت به مبلغ یک ونیم میلیارد تومان به باشگاه گسترش فولاد داد تا آبی پوشان تبریزی رضایتنامه قرضی این بازیکن برای تراکتور را صادر کنند. حالا با پایان قرارداد آقایی با تراکتورسازی او به واسطه چک ضمانتی که به گسترش فولاد داده، باید تیم بعدی‌اش را با نظر این باشگاه انتخاب کند.
در چنین شرایطی دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان خواهان جذب سعید آقایی شده‌اند. این بازیکن حتی مذاکراتی را به صورت مخفیانه با مدیران دو باشگاه و بخصوص سپاهانی‌ها انجام داد و به توافقاتی نیز دست یافت اما از آنجایی که هر تیمی آقایی را می‌خواهد باید مدیران گسترش فولاد را راضی کند تا چک ضمانت را پس بدهند، هنوز هیچ اتفاقی درباره این بازیکن رخ نداده است. اگر سپاهان و پرسپولیس در دریافت چک ضمانت سعید آقایی موفق نشوند، بی تردید تراکتورسازی شانس زیادی خواهد داشت. رابطه مدیران دو باشگاه تراکتورسازی و گسترش فولاد همواره خوب بوده است.
باشگاه آبی‌پوش تبریزی در سال‌های قبل بر سر مسائل مختلف بارها به تراکتورسازی کمک کرده و بازیکنان زیادی را در اختیار این باشگاه گذاشته است. حالا تراکتوری‌ها امیدوارند این بار نیز با کمک گسترش فولاد روبه رو شوند و بتوانند ضمن دریافت چک ضمانت آقایی قرارداد این بازیکن را تمدید کنند.

 

 

 

 

 

 

 

جام نیوز

 

کلید واژه ها :
آقایی
دسته بندی :  فوتبال

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا