سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

حضور تیم تنیس مردان آریا گرانول قم در لیگ برتر

تاریخ : 1396.03.21
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : از آخرین حضور تیمی به نمایندگی از هیأت‌ تنیس استان قم در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی این رشته در کشور یعنی لیگ برتر جام خلیج‌فارس، نزدیک به هشت سال می‌گذرد زیرا در اواخر دهه 1380 بود که قمی‌ها در لیگ برتر تنیس ایران حضور داشتند.

 

تنیس قم

 

 

بعد از آن به دلیل مشکلات مالی تیمی از قم در لیگ برتر تنیس ایران به میدان نرفت تا اینکه هیأت‌ تنیس استان قم با چند تغییر در بخش‌های مختلف خود به سراغ سرمایه‌گذاری در رده‌های سنی پایه و اجرای طرح استعدادیابی و نخبه‌پروری در این رشته رفت و آرام آرام شرایط را برای حضور مجدد در سطح اول تنیس ایران مهیا کرد.

چهره‌های شاخص و مستعدی که در طرح استعدادیابی هیأت‌ تنیس استان قم، توانایی و ظرفیت بالای خود را برای پیشرفت در این رشته ورزشی جذاب به نمایش گذاشته بودند، با حضور متوالی در رقابت‌های مهم و معتبر داخلی همچون جشنواره‌ها، جایزه بزرگ‌ها، مسابقات سطوح مختلف لیگ و پیکارهای قهرمانی کشور بر تجربیات خود افزودند.

نتیجه ممارست و پیگیر‌ی‌های متوالی هیأت‌ تنیس استان قم این شد که برای نخستین‌بار در تاریخ فعالیت این رشته، نمایندگان قم به تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف کشور راه یافته و حضور در مسابقات مهم و معتبری با جایگاه‌های بین‌المللی را نیز تجربه کردند و استعداد خود را ارائه کردند.

در این میان یکی از حامیان مالی که در چند سال اخیر به پشتیبانی از تنیس قم در میادین مختلف پرداخته، ‌یعنی شرکت آریا گرانول قم آمادگی خود را برای حمایت از این رشته ورزشی به منظور حضور در لیگ برتر تنیس مردان باشگاه‌های کشور را اعلام کرده است.

بدین‌ترتیب تیم تنیس مردان آریا گرانول به نمایندگی از قم و با ترکیبی از بازیکنان نام‌دار بومی این رشته از نیمه دوم شهریور ماه سال جاری در پیکارهای فصل 1396 لیگ برتر با حریفان شرکت کننده از سایر استان‌ها برای به دست آوردن عناوین برتر به رقابت می‌پردازد.

 

 

 

 

 

 

فارس قم

کلید واژه ها :
لیگ برتر تنیس
دسته بندی :  تنیس

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا