سریال خاتون
سریال جیران

سریال ساخت ایران 3

سریال راز بقا

سریال سودا

مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان 2017 با طلای مرادی

تاریخ : 1396.09.13
نظرات : 0
پاسارگاد اسپورت : در ششمین روز از مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان که در آناهیم آمریکا برگزار می‌شود، سهراب مرادی موفق شد مدال طلای وزن 94 کیلوگرم در حرکت یکضرب مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان - آمریکا را بدست آورد.

وزنه برداری قهرمانی جهان 2017

سهراب مرادی در حرکت یکضرب ابتدا وزنه 176 کیلویی را بالای سر برد. وی در حرکت دوم خود وزنه 182 کیلویی را بالای سر کشید. قهرمان المپیک وزنه برداری ریو 2016 در سومین حرکتش وزنه 184 کیلویی را بالای سر برد تا طلای حرکت یکضرب این دوره مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان - آمریکا را بدست آورد.
سید ایوب موسوی دیگر وزنه‌بردار کشورمان در حرکت اول خود وزنه 166 کیلویی را نتوانست بالای سر ببرد. وی در حرکت دوم بار دیگر همین وزنه را انتخاب کرد و این‌بار به راحتی آن را بالا کشید تا برای حرکت سوم آماده شود. موسوی در سومین حرکتش وزنه 171 کیلویی را انتخاب کرد و موفق شد آن را بالای سر ببرد. وی در حرکت یکضرب به عنوان پنجمی مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان - آمریکا رسید.
در این وزن سوبیروف از ازبکستان با 183 کیلو به مدال نقره مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان - آمریکا رسید. دیژبالیس از لیتوانی نیز در این وزن به مدال برنز مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان - آمریکا دست پیدا کرد.
دسته بندی :  وزنه برداری

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا