رژیم درمانی

دانلود قسمت پانزدهم 15 سريال اکازیون Okaziyoun

تاریخ : 1403.02.04
نظرات : 0

 

پاسارگاد اسپورت : سريال جذاب و ديدني اکازیون Okaziyoun قسمت پانزدهم 15 با کار گردانی سید مسعود اطیابی و موضوعي مخاطب پسند ، براي گروه سني مخاطبش ، آماده دانلود مي باشد . سريال اکازیون در همان قسمت هاي اول ، مخاطبين بسياري جذب نموده و بينندگان سريال اکازیون قسمت پانزدهم 15 بي صبرانه منتظر انتشار قسمت بعدي سريال اکازیون Okaziyoun مي باشند . 

نام سریال : اکازیون | ژانر سریال : کمدی و خانوادگی  | کارگردان سریال : سید مسعود اطیابی

 

 دانلود اکازیون - قسمت پانزدهم 15

تاریخ انتشار : بزودی 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

 

خلاصه قسمت پانزدهم 15 سریال اکازیون Okaziyoun 

اتفاقاتی که در قسمت پانزدهم 15 اکازیون می افتد از این قرار است : خلاصه داستان اکازیون که در دهه ۷۰ و بخشی از آن در دوران معاصر اتفاق می افتد ، در مورد مردی است که به اتفاق خانواده در کار برپا کردن مراسم های عروسی هستند . او قصد دارد برای ادامه تحصیل به کانادا برود اما در فرودگاه متوجه می‌ شود ممنوع الخروج شده و هر طور شده باید دنبال راه چاره‌ و جور کردن پول باشد ولی …  . البته حواشی و ماجراهایی که برای شخصیتهای داستان در قسمت پانزدهم 15 سریال اکازیون خواهد افتاد ، قضیه را جالبتر میکند . 

بازیگران قسمت پانزدهم 15 مجموعه اکازیون Okaziyoun

 در قسمت پانزدهم 15 اکازیون هادی کاظمی ، ایمان صفا ، غلامرضا نیکخواه ، سمانه پاکدل ، سام نوری ، نعیمه نظام دوست و شمسی فضل اللهی نقش آفرینی کرده اند . هنرمندان نام برده شده ، در سایر قسمتهای اکازیون نیز به نحوی زیبا در جایگاه خود درخشیده اند . البته سلیقه ها متفاوت است و انتظارات بینندگان قسمت پانزدهم 15 سریال اکازیون نیز در مورد بازیگران سریال نمایش خانگی اکازیون مطمئنا فرق خواهد داشت .

 


فیلم و سریال تصادفی


نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا