رژیم درمانی

احیای زمین تنیس شماره دو ایلام

تاریخ : 1396.02.20
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : محسن رحیمی در ایلام اظهار داشت: از زمان تحویل گرفتن این هیات ورزشی فعالیت‌های خوبی را آغاز کردیم.

 

تنیس

 رئیس هیات تنیس ایلام گفت: از جمله این فعالیت‌ها استارت فعالیت بانوان و نوجوانان در استان ایلام بود که با استقبال این قشر مواجه شد.

وی ادامه داد: یک برنامه استعدادیابی با حضور پنج نفر از مربیان تنیس در فصل زمستان سال گذشته داشتیم که توانستیم 30 نفر را در سطح ابتدایی جذب کنیم و سعی در حفظ این افراد داریم.

این مسؤول اضافه کرد: زمین تنیس استادیوم شماره دو واقع در بلوار امام علی (ع) به دلیل سیل دچار آسیب شده بود که توانستیم کار احیاء را انجام دهیم.

رحیمی تصریح کرد: مدرسه تنیس را در استان ایلام دایر کردیم و کار گروه‌بندی برای بانوان را داشتیم که بالغ بر80 نفر ساماندهی شدند.

 رئیس هیات تنیس ایلام گفت: از ایدهای اجرایی جام آدینه است که در پایان هفته مسابقه بین تنیس بازان برگزار می‌شود و در سال گذشته 25 هفته مسابقه برگزار کردیم که در سال جاری سعی ما بر اجرای هفتگی این مسابقات است.

وی ادامه داد: با برنامه ورزشی پنجشنبه‌ها برای بانوان و جمعه ها برای آقایان این مسابقات را استمرار می‌بخشیم.

 رئیس هیات تنیس ایلام گفت: هدف ما مشخص شدن رتبه‌ها و رنکینگ ورزشکار است و بر همین مبنا کار اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری را داریم.

رحیمی تصریح کرد: در سال 95 تعداد 11 اعزام داشتیم که از این تعداد چهار اعزام مربوط به جوانان بود و در رده زیر 10 سال مقام ششم کشوری را به دست آورده‌ایم.


فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
مسابقات تنیس
دسته بندی :  تنیس

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا