سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

حسین نوری و طلای مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا

تاریخ : 1396.02.29
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : حسین نوری درباره کسب مدال طلای مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا گفت: در این سال‌ها زحمات زیادی کشیده بودم و انتظار داشتم خیلی زودتر از اینها به موفقیت برسم، اما دیگر گذشته را فراموش کرده‌ام و به آینده فکر می‌کنم. 

 

کشتی فرنگی

 

وی ادامه داد: باید این مدال و حتی بهتر از این مدال را خیلی زودتر از اینها می‌گرفتم، اما باز هم خدا را شکر که با این قهرمانی توانایی‌های خودم را ثابت کردم و مزد زحماتم را گرفتم. تمام خوب‌های آسیا در گروه من بودند، به خصوص در دیدار مرحله نیمه نهایی مقابل حریف قزاق رقابت سخت و نفس‌گیر شده بود.

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی آسیا تصریح کرد: با این مدال باری که از نظر روحی و روانی در این سال‌ها احساس می‌کردم از دوشم برداشته شد، خیلی‌ها می‌گفتند که من در مبارزه با حریفان خارجی مشکل دارم و فقط در ایران قهرمان می‌شوم، اما خدا را شکر به آنها نیز ثابت شد موفقیت‌هایم در این سال‌ها در ایران بی‌دلیل نبوده است و خیلی چیزها را ثابت کردم. پیش از این نفرات اول، دوم و سوم اروپا را هم شکست داده بودم.

نوری افزود:‌ همان زمان که از سکو پایین آمدم، این قهرمانی را فراموش کردم، خوشحال بودم اما به این نتیجه راضی نیستم، چون توانایی‌های خودم را بهتر می‌دانم. تمام هدفم رسیدن به دوبنده تیم ملی و کسب مدال جهانی است، فقط نیازمند روحیه و انگیزه هستم؛ اگر حمایت شوم، در هر میدانی که بروم با دست پر بازخواهم گشت.

وی تصریح کرد: فشار زیادی را در این سال‌ها تحمل کردم و خوشحالم با مدالی خوشرنگ، مزد زحمات چندین ساله‌ام را گرفتم. شاید اگر خیلی‌های دیگر جای من بودند، کشتی را رها می‌کردند و می‌رفتند، اما من چون به توانایی‌های خودم ایمان داشتم، ماندم و جنگیدم تا به حقم برسم. حالا هم تازه اول راه برای من است و باید عقب‌ماندگی‌های گذشته را جبران کنم. 

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد: از علی اشکانی، چمیانی و اسماعیل‌نژاد که در اردوهای تیم ملی برای اعضای تیم زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. از حمایت‌های رسول خادم نیز که در کنار کشتی فرنگی در مسابقات حضور داشت تشکر ویژه‌ای دارم چون به اعضای تیم با حضورش روحیه و دلگرمی داد.

کلید واژه ها :
مدال کشتی فرنگی
دسته بندی :  کشتی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا