رژیم درمانی

دانلود قسمت سوم 3 سريال ساعت صفر Saat sefr

تاریخ : 1402.12.24
نظرات : 0

 

پاسارگاد اسپورت : سريال جذاب و ديدني ساعت صفر Saat sefr قسمت سوم 3 با کار گردانی رضا رشیدپور و موضوعي مخاطب پسند ، براي گروه سني مخاطبش ، آماده دانلود مي باشد . سريال ساعت صفر در همان قسمت هاي اول ، مخاطبين بسياري جذب نموده و بينندگان سريال ساعت صفر قسمت سوم 3 بي صبرانه منتظر انتشار قسمت بعدي سريال ساعت صفر Saat sefr مي باشند . 

نام سریال : ساعت صفر | ژانر سریال : هارد داک شو ، سرگرمی و تفریحی  | کارگردان سریال : رضا رشیدپور

 

 دانلود ساعت صفر - قسمت سوم 3

تاریخ انتشار : بزودی 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

 

دانلود رايگان قسمت سوم 3 سريال ساعت صفر Saat sefr

خلاصه قسمت سوم 3 سریال ساعت صفر Saat sefr 

اتفاقاتی که در قسمت سوم 3 ساعت صفر می افتد از این قرار است : خلاصه داستان این است که رضا رشیدپور از چهره‌ های مطرح بین المللی در کشور ترکیه هنرمندانی را انتخاب کرده و با آنها گفت وگو می کند . رضا رشیدپور جهت اجرای برنامه هارد داک شو " ساعت صفر " ، چهار استودیو در دبی ، استانبول ، کیش و تهران دارد و از آن جهت ... . البته حواشی و ماجراهایی که برای شخصیتهای داستان در قسمت سوم 3 سریال ساعت صفر خواهد افتاد ، قضیه را جالبتر میکند . 

بازیگران قسمت سوم 3 مجموعه ساعت صفر Saat sefr

 در قسمت سوم 3 ساعت صفر ابراهیم تاتلیسس ، الیاس یالچینتاش ، عایشه گل جوشکون و ماهسون قرمیزی‌گول نقش آفرینی کرده اند . هنرمندان نام برده شده ، در سایر قسمتهای ساعت صفر نیز به نحوی زیبا در جایگاه خود درخشیده اند . البته سلیقه ها متفاوت است و انتظارات بینندگان قسمت سوم 3 سریال ساعت صفر نیز در مورد بازیگران سریال نمایش خانگی ساعت صفر مطمئنا فرق خواهد داشت .

 


فیلم و سریال تصادفی


نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا