رژیم درمانی

دانلود قسمت يازدهم 11 سريال افعی تهران afei-e-tehran

تاریخ : 1402.12.16
نظرات : 0

 

پاسارگاد اسپورت : سريال جذاب و ديدني افعی تهران afei-e-tehranقسمت يازدهم 11 با کار گردانی سامان مقدم و موضوعي مخاطب پسند ، براي گروه سني مخاطبش ، آماده دانلود مي باشد . سريال افعی تهران در همان قسمت هاي اول ، مخاطبين بسياري جذب نموده و بينندگان سريال افعی تهران قسمت يازدهم 11 بي صبرانه منتظر انتشار قسمت بعدي سريال افعی تهران afei-e-tehranمي باشند . 

نام سریال : افعی تهران | ژانر سریال : کمدی سیاه و اجتماعی | کارگردان سریال : سامان مقدم

 

 دانلود افعی تهران - قسمت يازدهم 11

تاریخ انتشار : بزودی 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

 

خلاصه قسمت يازدهم 11 سریال افعی تهران afei-e-tehran 

اتفاقاتی که در قسمت يازدهم 11 افعی تهران می افتد از این قرار است : در مورد خلاصه داستان سریال "افعی تهران" باید گفت که این سریال یک سریال کمدی سیاه و اجتماعی است که بیش از پیش به سرگرم کردن بیننده با هدف طنز می پردازد . این سریال توانسته مسائل روز را به تصویر بکشد و ذهن بیننده را به چالش اندازد . سریال "افعی تهران" به کارگردانی سامان مقدم و نویسندگی پیمان معادی ساخته شده است و در مراحل پایانی تولید قرار دارد . البته حواشی و ماجراهایی که برای شخصیتهای داستان در قسمت يازدهم 11 سریال افعی تهران خواهد افتاد ، قضیه را جالبتر میکند . 

بازیگران قسمت يازدهم 11 مجموعه افعی تهران afei-e-tehran

 در قسمت يازدهم 11 افعی تهران پیمان معادی ، پژمان جمشیدی ، سحر دولتشاهی نقش آفرینی کرده اند . هنرمندان نام برده شده ، در سایر قسمتهای افعی تهران نیز به نحوی زیبا در جایگاه خود درخشیده اند . البته سلیقه ها متفاوت است و انتظارات بینندگان قسمت يازدهم 11 سریال افعی تهران نیز در مورد بازیگران سریال نمایش خانگی افعی تهران مطمئنا فرق خواهد داشت .

دانلود رايگان قسمت يازدهم 11 سريال افعی تهران afei-e-tehran


فیلم و سریال تصادفی


نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا