سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

تغییرات جدید در هیات وزنه برداری آذربایجان غربی

تاریخ : 1396.03.04
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : طی سفر و بازدید بابک مرادزاده رئیس هیات وزنه‌برداری آذربایجان غربی و علی لفظی مسئول کمیته پیشکسوتان وزنه‌برداری استان از هیات وزنه‌برداری تکاب و محل تمرینات ورزشکاران این شهرستان هیوا نصیری را به عنوان رئیس جدید هیات وزنه‌برداری تکاب معرفی کرد.

 

وزنه برداری ارومیه

 

در این مراسم که با حضور طلایی رئیس اداره ورزش و جوانان و کارشناسان ورزش تکاب برگزار شد از سوی هیات وزنه برداری استان، یک تخته وزنه برداری، ست کامل هالتر وزنه‌برداری و لاستیک مختص تمرینات این رشته را به هیئت وزنه برداری این شهرستان اهداء نمود .
رئیس هیات وزنه برداری استان ابراز امیدواری کرد و گفت: با توجه به وجود پتانسیل قوی و استعدادهای مناسب در این رشته در شهرستان تکاب در آینده ای نزدیک شاهد پیشرفت این رشته در سطح این شهرستان خواهیم بود.

بابک مرادزاده افزود: با توجه به عملکرد مثبت استان در چند سال اخیر و با عنایت به قهرمانی ورزشکاران توانمند وزنه‌بردار استان در سطح کشوری در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان شاهد ترقی و رشد روز افزون این رشته خواهیم بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان تکاب با مثبت ارزیابی کردن عملکرد هیئت وزنه‌برداری استان و وجود مدیریت توانمند در این رشته در استان، اظهار کرد: با معرفی مدیریت جدید در راس این هیات شاهد ترقی و رشد این رشته در سطح قهرمانی خواهیم بود و در آینده نزدیک خبرهای خوشی از درخشش ورزشکاران تکابی در سطح استان و کشور شنیده خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

فارس

کلید واژه ها :
هیات وزنه برداری
دسته بندی :  وزنه برداری

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا