سریال خاتون
سریال جیران

سریال ساخت ایران 3

سریال راز بقا

سریال سودا

برگزاری رقابتهای شنای جام ولایت در خراسان

تاریخ : 1396.03.21
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : مجید مشتاق عشق در مشهد مقدس اظهار داشت: از برنامه‌های هیئت شنا برای سال 96 برگزاری استعدادیابی در خراسان‌رضوی است که این استعدادیابی برای سنین 6 و 7 سال برای شنا و 9 و 10 سال برای واترپلو انجام می‌گیرد.

 

 

شیرجه

 

وی تصریح کرد: در سال گذشته حدود 120 نفر در طرح استعدادیابی شناسایی شدند و اکنون این تعداد با انجام غربالگری به 55 نفر رسیده‌اند.  جداقل زمان لازم برای آموزش به این افراد یک و نیم سال است و اگر بتوانیم در سال 20 تا 30 در این رشته معرفی کنیم به اهداف خود در این رشته خواهیم رسید.

مشتاق اظهار داشت: همچنین در سال جاری لیگ استان را با حضور 11 تا 13 تیم برگزار خواهیم کرد و که علاوه بر این لیگ در مشهد لیگ دیگری در شهر نیشابور برگزار می‌شود.

 رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو خراسان رضوی با بیان این که در برنامه‌های سال جاری کلاس مربیگری درجه سه را خواهیم داشت، گفت:  امسال خراسان‌رضوی در  مهرماه میزبان مسابقات جام ولایت است که این مسابقات در تمامی رده‌های سنی برگزار می‌شود.

مشتاق اظهار داشت: اکنون کمپ متمرکز تیم ملی نداشته و در سه پایگاه در استان‌های تهران، شیراز و خراسان‌رضوی در این ارتباط وجود دارد که اکنون 16 نفر از اعضای تیم ملی در رده‌های سنی مختلف در کمپ‌ استان حضور داشته و تمرین می‌کنند.

وی با بیان این که در راستای طرح توسعه شنای کشور اکنون حدود 8 استخر در استان فعال بوده که حدود 800 نفر در آن تمرین می‌کنند، خاطرنشان کرد: نزدیک به 8 هزار نفر در استان در رشته شنا سازمان‌دهی شده‌ و حدود هزار نفر به صورت نیمه‌حرفه‌ای در این رشته فعالیت دارند. 

 

 

 

 

 

 

 

تسنیم

کلید واژه ها :
شیرجه
دسته بندی :  شنا

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا