سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

اولین حریف کشتی گیران قم مشخص شد

تاریخ : 1396.02.18
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : در شرایطی که امسال چهارمین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان پیش‌روی کشتی‌گیران آزاد و فرنگی کشورمان قرار دارد، فدراسیون کشتی لیگی با عنوان لیگ 300 روزه را برای کیفیت بخشی به رقابت‌های باشگاهی و در نهایت شناخت نمایندگان کشورمان در جام باشگاه‌های 2017 جهان برنامه‌ریزی و این لیگ به تازگی کار خود را آغاز کرده است.

 

کشتی فرنگی

 

یکی از تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور، تیم شهدای مدافع حرم قم است که با ترکیبی از بهترین‌های چند سال اخیر کشتی قم و هدایت یکی از سه مربی برتر کشتی فرنگی ایران و چهره پرافتخار سال‌های نه‌چندان دور این رشته یعنی روح‌الله میکائیلی به مصاف حریفان می‌رود.

البته استارت فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی و آزاد ایران از هفته قبل زده شد و در هر یک از لیگ‌ها یک مسابقه نیز به انجام رسید ولی به دلیل حضور اعضای برخی تیم‌ها در اردوی تیم ملی و سفر برون‌مرزی، چند مسابقه هفته نخست به روز بیست و یکم اردیبهشت موکول شد.

یکی از دیدارهای لغو شده هفته نخست، مسابقه تیم‌های شهدای مدافع حرم قم و پاس اندیمشک است که برنامه این دیدار و دو رقابت دیگر از هفته آغازین نیم‌فصل نخست فصل 1396 رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور اعلام شده است.

این در شرایطی است که با برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون کشتی، رقابت‌های لیگ باشگاه‌های کشور با حضور 10 تیم در کشتی آزاد و 9 تیم در کشتی فرنگی به انجام می‌رسد و در نخستین مسابقه از گروه نخست لیگ فرنگی، روز 21 اردیبهشت ماه تیم شهدای مدافع حرم قم در میهمانی تیم پاس اندیمشک به میدان می‌رود.

دیگر دیدار این گروه را تیم‌های ستارگان کاشان و هیأت کشتی مرند در کاشان روز 26 اردیبهشت ماه انجام می‌دهند، در حالی که تک مسابقه برگزار شده در این گروه را تیم بیمه رازی با نتیجه پنج بر سه از تیم زنده‌یاد حسین خواجه‌وندی نوشهر برده است.

کلید واژه ها :
کشتی فرنگی قم
دسته بندی :  کشتی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا