سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

اظهارات داورزنی در رابطه با مباحث اجلاس مراکش و نتایج آن

تاریخ : 1402.07.01
نظرات : 0
پاسارگاد اسپورت : محمدرضا داورزنی پس از بازگشت از اجلاس هیئت رئیسه فدراسیون جهانی در کشور مراکش، درباره مباحث مطرح شده در این اجلاس، اظهار داشت: در این نشست محورهای متعددی به عنوان تغییرات لیگ جهانی مطرح و تصویب شد که این موارد برای اجرایی شدن باید در شورای لیگ جهانی که تابستان برگزار می‌شود، تایید نهایی شود.

والیبال جهانی

 

عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال به برگزاری سطح یک لیگ جهانی از سال 2018 با حضور 16 تیم اشاره کرد و گفت: 12 کشور از جمله تیم ملی والیبال ایران ضمانت 7 ساله و تا سال 2024 برای حضور در لیگ جهانی خواهند داشت و چهار سهمیه دیگر از سوی فدراسیون جهانی والیبال هر ساله مشخص خواهد شد.
داورزنی درباره مدت برگزاری لیگ جهانی سال 2018 گفت: از سال آینده این رقابت‌ها در 6 هفته پیگیری می‌شود که دور مقدماتی آن در پنج هفته و به صورت دوره‌ای برگزار خواهد شد. یک هفته نیز مرحله نهایی به صورت متمرکز برگزار می‌شود.
سرپرست فدراسیون والیبال به اهمیت میزبانی برای فدراسیون جهانی اشاره کرد و گفت: توجه به تماشاگران از مهم‌ترین شرایط میزبانی‌ها از سال 2018 لیگ جهانی خواهد بود به گونه‌ای که حداکثر ظرفیت سالن‌ها باید به تماشاگران اختصاص یابد. بر این اساس فاصله ال‌ای‌دی‌های کنار زمین با تماشاگران به کمترین حد ممکن کاهش می‌یابد و در سالن‌هایی که این فاصله زیاد است، باید جایگاه‌های تماشاگران ایجاد شود.
داورزنی انعکاس هیجان رشته ورزشی والیبال را برای فدراسیون جهانی مهم دانست و گفت: یکی از راه‌های نشان دادن این هیجان، تکمیل سالن‌های مسابقه است و به همین دلیل استقبال تماشاگران و خانواده‌ها از مسابقات شرط مهم برای اعطای میزبانی به کشورها در لیگ جهانی است.
وی مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال جهان را از دیگر محورهای نشست اجلاس هیئت رئیسه فدراسیون جهانی در مراکش دانست و گفت: بر اساس درخواست بسیاری از کشورهای عضوف این رقابت‌ها در آینده هر چهار سال یکبار برگزار خواهد شد.
سومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان و زنان زیر 23 سال جهان، در سال 2017 برگزار می شود.
دسته بندی :  والیبال

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا