سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

تذکر پورعلی در رابطه با انتشار عکسهای نامتعارف در فضای مجازی

تاریخ : 1396.02.20
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : نادر پورعلی‌فرد در مورد مهم‌ترین رویدادهای پیش‌روی فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی، اظهارکرد: مهم‌ترین و نزدیک‌ترین رویداد، رقابت‌های قهرمانی آسیا به میزبانی قزاقستان است. اعضای تیم‌ ‌ملی پرورش اندام در بخش‌های بادی کلاسیک و فیزیک جهت حضور قدرتمند در رقابت‌های قهرمانی آسیا عازم قزاقستان هستند.پس از آن، تیم‌ ‌ملی مچ اندازی در دهه اول خرداد ماه برای حضور در مسابقات بازی‌های آسیایی عازم قرقیزستان می‌شود. یک رویداد مهم دیگر در سه ماهه اول سال اعزام تیم‌ ‌ملی پرس سینه به تورنمنت بین‌المللی روسیه است.

پرورش اندام

او درباره برگزاری کلاس‌های آموزشی و دوره‌های مربیگری با حضور مدرسان بین‌المللی، گفت‌: خوشبختانه در داخل کشور مدرسان بسیار با مهارت و با سوادی داریم که تقریبا نیازها را برای استفاده از مربیان خارجی از بین برده است. هر چند که هر ساله با برگزاری تورنمنت بین‌المللی جام الماس در ایران، مدرسه بین‌المللی هم جهت هم اندیشی سمینارهایی را برگزار می کنند. امسال هم سومین دوره جام الماس غرب ایران در بخش‌های بادی کلاسیک، پرورش اندام و فیزیک برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین هر هفته‌ در روزهای پنجشنبه و جمعه کلاس‌هایی با موضوعات مختلف تشکیل می‌شود تا هم اطلاعات مربیان و بازیکنان به روز شود و هم نکات فنی نیز مرور شود.

رییس فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی در ارتباط با تصمیم این فدراسیون در برخورد جدی با ورزشکارانی که عکس های نامتعارف در فضای مجازی منتشر می‌کنند، خبر داد: گاهی برخی از روی عدم آگاهی عکس‌هایی را در فضای مجازی منتشر می‌کنند از آنجایی که این ورزشکاران شناخته شده و ملی هستند و جنبه الگوسازی در جامعه دارند، نباید با انتشار برخی عکس‌ها فضا را متشنج کنند. در صورت بروز چنین رفتاری ابتدا به فرد خاطی تذکر داده می‌شود و در صورت تکرار برخورد در دفعات بعدی بر اساس آیین‌نامه‌ مصوب کمیته‌ انضباطی با او برخورد می‌شود.

کلید واژه ها :
پرورش اندام
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا