سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

سعید محمدپور و تلاش برای رکورد جدید

تاریخ : 1396.02.24
نظرات : 0

پاسارگاد اسپورت : سعید محمدپور در خصوص آخرین شرایط خود اظهارداشت: نسبت به قبل بهتر هستم و هرچه جلوتر می‌روم آمادگی‌ام بیشتر هم می‌شود، طبق صحبت‌هایی که با سجاد انوشیروانی انجام دادم از اول تابستان به اردو می‌روم. دو ماه قبل از عید هم در اردو بودم و شرایطم راضی کننده است. به هرحال هفت ماه تا مسابقات جهانی فرصت دارم و زمان مناسبی است تا به بهترین وضعیت برسم. در حال حاضر به ۸۵ درصد رکوردهایم رسیده‌ام و فعلا روی همین وزنه‌ها تمرین می‌کنم، چون زمان کافی برای رسیدن به آمادگی ۱۰۰ درصد دارم.

 

سعید محمدپوروی با اشاره به صحبت‌های انوشیروانی که گفته بود محمدپور به خاطر مصدومیت هنوز کمی ترس دارد تصریح کرد: آسیب‌دیدگی من جدی بود، اوایل ترس داشتم اما نه آنطور که زیاد باشد. اگر می‌ترسیدم همین وزنه‌ها را هم نمی‌زدم؛ دست‌هایی که ۱۷۰ کیلوگرم را بالای سر می‌برد می‌تواند ۳۰ کیلو بیشتر هم بلند کند.

وی درخصوص مشکلات خود عنوان کرد: در شهر خودم، مدیر کلی که خودم باعث انتخابش شدم سراغی از من نمی‌گیرد. بعد از اینکه طلای المپیک به من بازگردانده شد قرار بود مراسم تجلیلی بگیرند اما الان داریم به ماه خرداد می‌رسیم و خبری از مراسم نشده است. واقعا برخی‌ها رنگ عوض می‌کنند. قبل از انتخابات در بعضی مکان‌ها مدیر کل فعلی را رد می‌کردند، اما من گفتم ارتباطم با او خوب است و حمایتش کردم تا انتخاب شد، اما از زمانی که این سمت را گرفته هیچ سراغی از من نمی‌گیرد، حتی تا جلوی کمپ تیم ملی هم آمد، اما نیامد من را ببیند.

محمدپور در پایان گفت: زمانی هم که با او صحبت کردم گفت سرم شلوغ است و من گفتم در حال حاضر در اردبیل بهتر از من ندارید و حتی رئیس جمهور هم برای نفر اول خود در روز ۱۰ دقیقه وقت می‌گذارد اما فعلا شرایط من اینگونه است. امیدوارم با حضور در اردو هرچه زودتر به آمادگی کامل برسم و نتایج خوبی بگیرم.

دسته بندی :  وزنه برداری

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا